Absolventi učebních oborů už mají výuční list

20.6.2022 | Školní akce

Vyučení Vyučení

Naši spolužáci z učebních oborů si převzali výuční listy

Naše škola má další úspěšné absolventy. Tentokrát to jsou už bývalí studenti z učebního oboru Nástrojař, Obráběč kovů, Strojní mechanik a Klempíř. K nim se ještě přidali studenti třetího ročníku maturitního oboru Mechanik seřizovač, kteří právě ve třetím ročníku získávají výuční list v oboru Obráběč kovů. Ti všichni si ve Společenském centru – Kino 70 v Dobrušce převzali z rukou našeho pana ředitele Ing. Vladimíra Voborníka a starosty města Dobrušky Ing. Petra Lžíčaře výuční listy. 

Samotné slavnostní odpoledne zahájil ředitel školy, který všem absolventům popřál k jejich úspěšnému zvládnutí závěrečných zkoušek. Zároveň jim připomenul, že obory, které vystudovali, patří v současném době k těm, po kterých je na našem pracovním trhu opravdu velký hlad. Na něj pak navázal starosta města, který ocenil, že si ke studiu vybrali právě Dobrušku a naši školu, která už neodmyslitelně k Dobrušce patří. 

Slavnostní příjemné odpoledne ukončila státní hymna, po které se už naši bývali studenti rozjeli do svých domovů ke svým životům. Tedy až na studenty maturitního oboru Mechanik seřizovač, kteří se už od pondělí zase vrátí do školních lavic, aby se začali připravovat na maturitu.