Dny otevřených dveří otevřely naši školu veřejnosti

2.12.2018 | Školní akce

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Dny otevřených dveří již jsou povedenou minulostí

Pátek 30. listopadu a sobota 1. prosince patřily v naší škole Dnům otevřených dveří. Již v pátek odpoledne a potom v sobotu dopoledne se mohli zájemci z řad budoucích studentů přesvědčit o tom, že jejich výběr nebude marný. Učebnu, kde viděli programování v programech CAD a CAM a 3D tiskárnu, neminul určitě nikdo. Počítačové hry také přilákaly zvídavé zájemce. I jazyková a projektová učebna měla své obdivovatele. Budoucí robotiky zase vtáhly modely autíček prohánějící se po své vymezené dráze. Ani dílny s naleštěnými frézkami a soustruhy nezůstaly bez zájmu.  A u běžících CNC strojů také dlouho postávaly skupinky obdivovatelů. Zájemci si pak mohli odnést rodinnou fotografii ze školního fotoateliéru. V přízemí školy asi nejvíce děti obdivovaly modely vláčků, které se s houkáním proháněly učebnou č. 4.
Cesta všech návštěvníků nakonec končila u školních grilů, kde jako laskominu velmi poklidných, ale hodně rušných Dnů otevřených dveří,  mohli ochutnat čertovské špekáčky, bramboráky a kebab. Sladká palačinka pak už byla takovou tečkou za úspěšným pátkem a sobotou v naší škole.