Dny otevřených dveří s betlémy se vydařily

5.12.2022 | Školní akce

Betlém před dílnami Betlém před dílnami

Máme za sebou úspěšné Dny otevřených dveří a výstavu betlémů

Dny otevřených dveří v naší škole už jsou minulostí, minulostí je také výstava téměř čtyřiceti betlémů pana Josefa Marvána z Mezilesí, která byla příjemným návratem do minulosti, kdy jsme výstavu betlémů pravidelně pořádali. 

A tak již od pátečního rána směřovaly hloučky netrpělivých návštěvníků k nám do školy. Dopoledne to byli hlavně soutěžící, kteří se zúčastnili soutěže ROBODO, odpoledne pak naši budoucí studenti s rodiči, nebo ti, kteří přišli „jenom“ na výstavu betlémů. A protože je naše škola svým vybavením, a hlavně atmosférou, zaujala natolik, tak si ji prošli celou. Mnozí pak odcházeli s konstatováním, že sice naši školu znají, když třeba jedou okolo, ale že netušili, jak moderní a příjemná je to škola.