Exkurze ve Škoda Auto a firmě KUKA

17.1.2020 | Exkurze

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

V prvních týdnech nového roku 2020 žáky naší školy čeká velké množství školních akcí plných zajímavých poznatků a nových zážitků.

Dne 9. ledna se naši robotici a mechanici vydali do největšího výrobního závodu Škody Auto v Mladé Boleslavi, kde by v budoucnu mohli uplatnit svoje vzdělání. V podobném duchu se nesla i následující exkurze dne 14. ledna ve firmě KUKA ve Zdibech u Prahy, která je v celosvětovém měřítku jedním z vedoucích dodavatelů v oblasti robotiky, techniky zařízení a systémové techniky, a jejíž roboty žáci dobře znají z odborných předmětů.

Následovat bude jedno z nejstarších, největších a nejvyhledávanějších filmových studií v Evropě ¦ Filmové ateliéry Barrandov v Praze (21. ledna), možnost nahlédnout do učeben a laboratoří na Dni otevřených dveří na fakultě mechatroniky Technické univerzity v Liberci (22. ledna), střelnice, bowling, lezecká stěna nebo solná jeskyně v Centru Walzel: Fabrice na zážitky v Meziměstí (28. ledna), Automobilka TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) Kolín (12. února) a moderní centrum zážitkového učení, tzv. science centrum iQLANDA Liberec (20. února).