I my jsme byli při tom

3.6.2018 | Školní akce

Den bezpečnostních a záchranných složek IZS Den bezpečnostních a záchranných složek IZS

Naše škola se aktivně zúčastnila Dne bezpečnostních a záchranných složek IZS na dobrušském náměstí

V pátek 1. června se na dobrušském náměstí konal již 10. jubilejní ročník Dne bezpečnostních a záchranných složek IZS, který pořádalo Město Dobruška pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána Ph.D.

A my jsme také byli při tom. Sice jsme tam nevystavovali žádná hasičská auta a nepomáhali záchranné službě s oživováním vedrem unavených návštěvníků, my jsme tam prezentovali naši školu. A vedle toho jsme také potěšili srdce malých školáků a předškoláků. A čím? Naši studenti z 1. ročníku oboru Informační technologie pomáhali dobrovolným hasičům z Domašína s nafukováním téměř tisíce balónků.

Že jsme to dělali dobře, o tom svědčilo barevné náměstí, neustále obležený stánek a desítky ručiček, které se natahovaly po balóncích všech možných barev.

A také jsme si za tuto pomoc vysloužili pochvalu od samotného starosty Dobrušky Ing. Petra Lžíčaře.