Jaký byl první Den otevřených dveří vysílaný online?

25.11.2020 | Školní akce

1. Den otevřených dveří vysílaný online 1. Den otevřených dveří vysílaný online

Úterý 24. listopadu se zapíše do historie naší školy výrazným písmem. Tento den díky koronaviru proběhl v naší škole první online Den otevřených dveří s přímým vysíláním na YouTube.

Už příprava na vysílání se vymykala tradiční přípravě Dne otevřených dveří, který v tuto dobu pravidelně ve škole pořádáme. Dříve jsme už zdobili třídy, tiskli propagační materiály, smýčili chodby a uklízeli kolem školy. Dnes nám k tomu stačila kamera, několik počítačů, mikrofony a samozřejmě lidský faktor, bez kterého by online Den otevřených dveří neproběhl. 

A tak se na chvíli filmovými hrdiny stali učitelé a mistři v čele s panem ředitelem. Těm se ve dvou hodinách beze zbytku podařilo představit školu a hlavně její studijní a učební obory, které se v ní vyučují. A že to bylo představení důstojné, o tom svědčí množství přihlášených účastníků přenosu nebo počet zhlédnutí, které vysílání mělo a bude určitě i mít. Záznam si můžete prohlédnout přímo zde, nebo na YouTube, kde je záznam rozdělen do kapitol.

Co bude dál?

Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde budeme uveřejňovat další události. První plánovanou akcí je naše účast na burze škol online, která bude probíhat na tomto odkazu: https://burzaskol.online/skola/87 a to v termínech:

  • 7. 12. v čase 8-12 a 18-21h
  • 8. 12. v čase 8-12 a 18-21h
  • 9. 12. v čase 8-12 a 18-21h
  • 10. 12. v čase 8-12 a 18-21h  
  • 11. 12. v čase 8-12 a 18-21h  

Přijďte se na nás podívat, těšíme se na vás.

Záznam z 1. online vysílání