Náš student Mladým řemeslníkem roku 2019

25.10.2019 | Soutěže

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

V úterý převzal náš úspěšný absolvent Jan Macek v Senátu Parlamentu ČR ocenění Mladý řemeslník roku 2019

V úterý 22. října 2019 převzal náš bývalý student studijního oboru Mechanik seřizovač a zároveň úspěšný absolvent závěrečných zkoušek v oboru Strojní mechanik Jan Macek v Senátu Parlamentu ČR ocenění Mladý řemeslník roku 2019.

 Toto ocenění uděluje Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska pod záštitou I. místopředsedy Senátu Parlamentu ČR Mgr. Jiřího Růžičky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a je určeno nejlepším žákům a žákyním řemeslných oborů vzdělání středních či základních škol.

K tomu, aby toto ocenění získal, musel Honza splnit poměrně náročná kritéria. Musel během studia dosahovat studijního prospěchu do 2,00. Během školního roku úspěšně složit zkoušky profesních kvalifikací Zámečník, Opravář strojů a zařízení a Montér ocelových konstrukcí, čímž mohl vykonat závěrečnou zkoušku a získat tak výuční list v oboru Strojní mechanik. Navíc ještě na jaře roku 2019 získal osvědčení profesní kvalifikace Obsluha CNC obráběcích strojů. Bonusem k získání tohoto ocenění pak ještě byly Honzovy účasti v odborných soutěžích v programování CNC strojů a modelování v CAD systému SolidWorks. 

Gratulujeme!

Celý článek na Novinky.cz