Náš student se stal „Nejlepším sportovcem Dobrušky za rok 2019“

25.1.2020 | Oznámení

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Slavnostní předávání tohoto ocenění se pak uskutečnilo 23. ledna 2020 ve velkém sále Společenského centra za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje...

Alexe Maryšku, studenta 3. ročníku učebního oboru Nástrojař, na chodbě školy asi těžko přehlédnete. Jeho mohutná vypracovaná svalnatá postava svědčí o tom, že tomuto chlapci sport není cizí. A opravdu není! Alex je totiž několikanásobným mistrem světa a Evropy a světovým rekordmanem v bench pressu. Proto není divu, že škola ho nominovala do ankety o Nejlepšího sportovce Dobrušky za rok 2019“. A Alex byl vybrán! 

Slavnostní předávání tohoto ocenění se pak uskutečnilo 23. ledna 2020 ve velkém sále Společenského centra – Kina 70 v Dobrušce za účasti hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D., poslance Parlamentu ČR Petra Sadovského a představitelů města Dobrušky. Samotnému Alexovi pak vlastní ocenění předal náš pan ředitel Ing. Vladimír Voborník společně s ředitelem Vojenského geografického a hydrometeorologického úřadu v Dobrušce plukovníkem Janem Maršou.