Naši spolužáci si převzali maturitní vysvědčení

30.5.2022 | Škola

Z aktu Z aktu

Téměř třicet našich spolužáků si převzalo maturitní vysvědčení

Zcela zaplněný sál Společenského centra – Kina 70 v pátek tleskal našim spolužákům, kteří si při slavnostním předávání převzali z rukou starosty města Dobrušky Ing. Petra Lžíčaře, našeho pana ředitele a třídních učitelů maturitní vysvědčení. 

Slavnostní odpoledne zahájil ředitel školy Ing. Vladimír Voborník, který ve svých slovech popřál všem novým absolventům hodně úspěchů v dalším osobním i pracovním životě, dále připomenul, že se kdykoliv mohou do školy vrátit a pochlubit se právě se svými úspěchy. Na slova našeho pana ředitele pak navázal starosta města Petr Lžíčař, který jenom doplnil, že Dobruška je hrdá na to, že se našim spolužákům stala na dlouhé tři nebo čtyři roky místem, kam rádi jezdili a kde trávili svůj studentský život. Zároveň zdůraznil, že se naše škola díky nové budově a díky svému modernímu vybavení stala součástí Dobrušky a Dobruška s ní i nadále musí počítat. 

Za studenty pak promluvil Ondřej Matýs, který poděkoval všem učitelům a mistrům za trpělivost a „dřinu“, kvůli které tady teď oni mohou stát.

Příjemné slavnostní odpoledne zakončila státní hymna, po které se už všichni absolventi rozjeli do svých domovů a ke svému novému životu.