Noví absolventi převzali maturitní vysvědčení

27.5.2018 | Školní akce

Naši absolventi 2018 Naši absolventi 2018

Noví absolventi naší školy převzali v pátek 25. května 2018 maturitní vysvědčení

V pátek 25. května 2018 se velký sál Společenského centra – Kina 70 v Dobrušce zaplnil nedočkavými absolventy končících maturitních ročníků. Ti zde z rukou ředitele naší školy Ing. Vladimíra Voborníka a zástupce města Dobrušky místostarosty Ing. Petra Poláčka převzali tak dlouho vyhlížené a mnohdy i „propocené“ maturitní vysvědčení a Pamětní list, který má být jakousi vzpomínkou na jejich studentská léta prožitá právě v Dobrušce.

V úvodních slovech Ing. Vladimír Voborník zdůraznil, že všichni, kteří úspěšně ukončili studium, mají v rukou „klíč“, který jim otevře dveře do světa velkých firem či malých podniků, neboť v dnešní době je na trhu práce právě nedostatek technicky vzdělaných a plně kvalifikovaných odborníků.

Ing. Petr Poláček už jen ve svém poselství popřál všem absolventům šťastné vykročení do další etapy života a hezké vzpomínky na Dobrušku, do které se třeba budou někteří rádi vracet.

A že se čerstvým absolventům z Dobrušky nechtělo, o tom svědčily ještě dlouho po skončení debatující hloučky před Společenským centrem – Kina 70 třímající v rukou modré a červené desky ukrývající tak vytoužené maturitní vysvědčení.