Proč k nám na školu…

1.11.2020 | Škola

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Představení naší školy v krátkém videu

V letošním školním roce, kdy nás všechny paralyzuje malý nevítaný nepřítel, se díky němu ruší tak oblíbené školské výstavy, kde měly střední školy možnost žákům vyšších ročníků základních škol představit samy sebe, svoje studijní a učební obory, zázemí pro výuku… Tak tomu je i s naší školou. Proto jsme pro vás připravili dokument, ve kterém si projdete naši školu a dozvíte se více o výuce a oborech, které se u nás vyučují. Také vám tam představíme malé „velké“ překvapení, které na naše budoucí studenty čeká. Pokud budete mít popřípadě zájem získat více informací, než které v dokumentu najdete, napište svoje otázky na dresu info@sspvc.cz. Těšíme se na vás v novém moderním areálu SŠ-PVC v Dobrušce.