Rada města Dobrušky ocenila našeho ředitele

15.10.2021 | Oznámení

Rada města Dobrušky ocenila našeho ředitele Rada města Dobrušky ocenila našeho ředitele

Ředitel naší školy obdržel stříbrnou medaili Za zásluhy o rozvoj města Dobrušky

Středeční večer patřil velký sál Společenského centra – Kina 70 pěti osobnostem, které byly oceněny medailí Za zásluhy o rozvoj města Dobrušky za svůj přínos městu Dobruška. Mezi oceněnými byl i náš pan ředitel Vladimír Voborník, který je již mnoho let tváří středního technického školství v Dobrušce. On sám v minulosti také vystudoval naši školu, aby se do ní po absolvování maturitní zkoušky a vysoké školy vrátil na úsek odborného výcviku a teoretické výuky. V polovině 90. let se pak stal ředitelem tehdejší Integrované střední školy a zůstal jím až do roku 2003, kdy byla škola sloučena se SOU z Nového Města nad Metují. Po zániku této školy si Vladimír Voborník nechtěl připustit, aby skončilo střední technické školství v Dobrušce, proto již 1. září 2006 začíná výuka v novém právním subjektu, a to ve Střední škole – Podorlické vzdělávací centrum. Kdo jiný se mohl postavit do jejího čela, než právě on. A že se mu opravdu daří, to dosvědčuje pokračující středního technického školství v Dobrušce, a hlavně pak nejnovější školní budova pro odborný výcvik, která stojí v areálu naší školy. 

Není tedy už toto důvod k tomu, aby Vladimír Voborník převzal z rukou starosty města Petra Lžíčaře a místostarosty Petra Sadovského stříbrnou medaili Za zásluhy o rozvoj města Dobrušky?... Pane řediteli, gratulujeme!!!