Školní turnaj ve futsalu

24.11.2023 | Sport

Naši futsalisti Naši futsalisti

Naše škola uspořádala 1. ročník školního turnaje ve futsalu

Ve středu 22. listopadu celá nová dobrušská sportovní hala patřila naší škole. To tady pan učitel Macek a pan učitel Ošťádal pro nás uspořádali mezitřídní turnaj ve futsalu. Samotného turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných sto studentů ze všech ročníků. A tak celé dopoledne probíhaly zápasy, kdy hrál každý s každým. Bezprostředně po poledni nastoupily poslední čtyři týmy k vyřazovacím bojům o to, kdo postoupí do finále. O první místo si nakonec zahráli studenti ze 3IB s družstvem Mixu. O třetí místo pak bojoval tým ze 2OK s týmem ze 2R. A vítězem celého turnaje se nakonec stalo družstvo ze 3IB, druhé bylo družstvo Mixu a třetí družstvo ze 2OK. Nejlepším střelcem s devíti brankami se stal Matěj Michalík, který už ale do finále nenastoupil, neboť se v semifinále zranil.

I když už je 1. ročník školního turnaje ve futsalu minulostí, díky nadšení všech hráčů a hře fair play po celý den nebude asi poslední.