Vydařené Dny otevřených dveří

2.12.2019 | Školní akce

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Poslední listopadový pátek a sobota patřil v naší škole tradičním Dnům otevřených dveří...

Poslední listopadový pátek a sobota patřil v naší škole tradičním Dnům otevřených dveří. Ty letošní se opravdu vydařily. V pátek školou již od dvou hodin procházely hloučky rodičů v čele s našimi studenty, kteří provázeli rodiče a kteří jim opravdu zasvěceně společně s učiteli vyprávěli o škole a o životě v ní. A tak se naši budoucí spolužáci seznámili s obory, které se u nás vyučují, s 3D tiskem, s historií školy a projekty, zajezdili si s autíčky na dráze a prošli dílny. Jako příjemnou tečku za návštěvou u nás si odnesli chutné laskominy z našich grilů. V sobotu už od rána se zase naše škole rozezněla hlasy spokojených návštěvníků. A tak tomu bylo až do odpoledních hodin, kdy škola na chvíli ztichla, aby…

Co nás ale všechny po dvou dnech mile překvapilo, bylo nebývale velké množství zájemců o studium tříletých a čtyřletých technických oborů, kde určitě vítězila CNC technika a robotizace.