Výuční listy v rukou našich nových absolventů

17.6.2018 | Škola

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

Noví absolventi naší školy získali Výuční list

V pátek 15. června odpoledne ožil malý sál Společenského centra – Kina 70 v Dobrušce nebývalým ruchem. To zde noví absolventi naší školy přebírali z rukou ředitele školy Ing. Vladimíra Voborníka a místostarosty města Dobrušky Ing. Petra Poláčka Výuční list a Pamětní list, který jim má připomenout tři krásné roky strávené ve škole a v Dobrušce.

To jim ve svých úvodních slovech také zdůraznil ředitel školy Ing. Vladimír Voborník, který zároveň dodal, že nesmějí zapomenout na to, že vystudovali obory, které jsou tak žádané na dnešním trhu práce. Místostarosta Ing. Petr Poláček už jenom dodal, že Dobruška jim připomene krásná studentská léta a že v Dobrušce vždycky budou vítáni.

Mezi našimi novými absolventy byli dnes už bývalí studenti oborů Obráběč kovů, Nástrojař, Klempíř, Strojní mechanik a úspěšní absolventi profesních zkoušek, kteří k maturitnímu vysvědčení získali ještě výuční list.

Zároveň z těchto studentů budou tři navrženi na ocenění Hospodářské komory ČR za vynikající výsledky u závěrečných zkoušek a jeden pak na ocenění Mladý řemeslník roku 2018 za mimořádné výsledky během celého studia.